Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа: Нехай Дух Святий зійде та оновить землю!

Папа: Нехай Дух Святий зійде та оновить землю!
У контексті наближення П’ятидесятниці Святіший Отець присвятив Святому Духові свої побажання звернені до телеглядачів у різних частинах світу з нагоди загальної аудієнції.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Загальна аудієнція, що відбувалася у середу, 27 травня 2020, збіглася із наближенням урочистості П’ятидесятниці, тож вітаючи вірних, які слідкували за традиційною середовою зустріччю зі Святішим Отцем за допомогою засобів комунікацій, він побажав їм дарів і плодів Святого Духа.

Звертаючись до франкомовних глядачів, Папа закликав молитися до Святого Духа, аби вчинив нас «людьми миру та братерства й послав світові довіру та надію». В зверненні до німецькомовних вірних він заохотив наслідувати приклад Пречистої Діви Марії, «Яка Своєю наполегливою молитвою разом з апостолами призивала Святого Духа на Церкву, Який оновлює людей в Христовій любові».

Промовляючи до поляків, Святіший Отець заохотив просити Божественного Утішителя, аби Він через Свої дари й присутність в нас допомагав нам чинити поступ у християнському житті. «В цей важкий період молімося словами, які святий Іван Павло ІІ сказав у Варшаві: Нехай зійде Твій Дух і оновить обличчя землі! Цієї землі», – сказав Папа, закликавши молодь, хворих, похилих віком і молодят в атмосфері приготування до вже близької П’ятидесятниці завжди бути слухняними до діяння Святого Духа, щоб життя «завжди було розігрітим та просвітленим любов’ю, яку Божий Дух вливає у серця».

Святіший Отець також нагадав, що післязавтра припадатиме день літургійного спомину святого Павла VI. «Нехай же приклад цього Єпископа Риму, який досягнув вершин святості, заохотить кожного великодушно приймати євангельські ідеали», – побажав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *