Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Провінційному домі отців василіян відбулися збори настоятелів

26 травня у Львівському монастирі св. Онуфрія відбулися збори настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя ЧСВВ.

Зважаючи на умови карантину та підтримку єдності Провінції, у Провінційному домі відбулися перші збори настоятелів після Провінційної капітули.

Подія розпочалась Молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив протоігумен Закарапатської Провінції св. Миколая. Після вступного слова протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоана Школика, ЧСВВ відбулася плідна дискусія щодо втілення основних напрямків діяльності та розвитку Провінції, прийнятих цьогорічною Провінційною капітулою. Зокрема, учасники розпочали обговорення розвитку діяльності монастирів поза Галичиною.

У часі спільної зустрічі відбулося також представлення книжки о. Христофра Ганинця, ЧСВВ. Книжка головного редактора християнського часопису «Місіонар» написана у стилі духовно-психологічної публіцистики та стане у пригоді для душпастирів. Крім того, сестри згромадження св. Йосафата розповіли про презентацію книжки проєкту «Католицизм» владики Роберта Баррона, єпископа-помічника Лос-Анджелеської Архиєпархії РКЦ.

Учасники зборів настоятелів домовилися про створення майданчика, сповненого атмосфери довіри та співпраці. Для цього у майбутньому передбачаються збори ченців Провінції, у яких братимуть участь представники з кожного монастиря. Такий обмін думками сприятиме Протоігумену та його раді приймати рішення з ефективнішим урахуванням думок членів Провінції.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://osbm.in.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *