Львівщина не готова до послаблення карантину – МОЗ.

Епідеміологічна ситуація у Львівській області не відповідає критеріям, які дозволяють переходити до другого етапу карантину з послабленням карантинних обмежень. Відповідну таблицю з показниками областей опубліковано на сайті МОЗ.

 

Згідно з даними в таблиці, Львівщина не відповідає одному з трьох необхідних критеріїв – кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення в області становить 12,86, а має бути меншою за 12.

Сьогодні у Львові відбудуться засідання міської й обласної комісій, на яких ухвалюватимуть рішення про послаблення чи не послаблення карантину, на основі статистики за останні 7 днів. З огляду на велику кількість нових випадків коронавірусної інфекції, які фіксують останніми днями в області, найімовірніше, карантинні обмеження не послаблюватимуть. Про це сьогодні повідомив заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

 

Нагадаємо, за минулу добу на Львівщині зафіксували 50 нових випадків COVID-19, із них 34 – у Львові. Загалом в області виявлено 1563 інфікованих коронавірусом. У стаціонарах лікарень Львівщини перебуває 469 хворих з COVID-19.

Для довідки:

Три критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі протидіяти поширенню COVID-19 та дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні:

1) інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менше 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100 000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50%);

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності – тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *