А. Геращенко: Слідству відомі імена замовників стрілянини у мирному місті

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі програми «Свобода слова».

«Ніхто не уникне відповідальності. Зараз проводиться оперативна робота, не тільки по відношенню до «тітушок», які вже затримані і понесуть покарання, але й по відношенню до людей, які вирішили, що вони можуть у мирному місці Бровари вирішувати відносини між собою стріляниною. Ці особи також будуть затримані. В інтересах слідства я не буду називати імена цих людей, однак, вони нам відомі. Їм будуть оголошені підозри», – сказав Антон Геращенко.

Він наголосив, що за 800 гривень на добу молоді люди з Вінниці готові були приїхати в Бровари, щоб створювати натовп і допомагати бандитам вирішувати питання. Вони не мали наміру застосовувати зброю, але, як зазвичай буває, зброя все таки була застосована.

Окремо заступник міністра зазначив, що необхідно, аби всі обласні адміністрації, які по децентралізації мають право проводити конкурси на маршрути, уважно вивчили ситуацію та прослідкувати, щоб перевізники були конкурентними, але не переходили в кримінал.

«Рік тому мер Броварів Ігор Сапожко опублікував своє звернення до обласної адміністрації. У ньому він просив не проводити конкурси на маршрути, які створять конфліктну ситуацію. Однак, його звернення проігнорували. Обласна адміністрація провела тендер, в результаті якого зайшов ще один перевізник. Після двох місяців карантину, коли перевезення не проводились, дві компанії, одна з Броварі, інша з Вінниці, вирішили з’ясувати відносини, бо обласна адміністрація ігнорувала проблеми з перевізниками», – сказав Антон Геращенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *