Covid-19: Дихальні апарати та медичні засоби від Папи для Замбії

Covid-19: Дихальні апарати та медичні засоби від Папи для Замбії
Від імені Святішого Отця на руки місцевої єпископської конференції подарунок передав Апостольський Нунцій архиєпископ Джанфранко Ґаллоне.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Чергова країна отримала допомогу від Папи Франциска для полегшення страждань найуразливіших верств населення в цей період надзвичайного стану в медицині, викликаного пандемією коронавірусу. Святий Престол доставив до Замбії три апарати штучної вентиляції легень та інше медичне устаткування й засоби індивідуального захисту. Як інформує Асоціація Єпископських Конференції Східної Африки, 25 травня 2020 р. ці засоби Єпископській Конференції Замбії передав Апостольський нунцій у Замбії та Малаві архиєпископ Джанфранко Ґаллоне.

Дихальні апарати будуть передані до лікарень, якими опікуються місіонери. Таким чином, як пояснив ватиканський дипломат, Папа Франциск хоче зробити свій невеликий внесок на підтримку страждаючих, які не мають засобів для лікування. Він додав, що Папа також глибоко стурбований становищем тих, які втратили працю та потерпають від голоду.

Єпископ Мозес Гамунґоле від імені єпископської конференції подякував Святішому Отцеві, запевнивши, що передані трьом католицьким лікарням апарати будуть використовуватися для порятунку пацієнтів у найкритичнішому стані. Присутній під час передачі засобів Постійний секретар Міністерства охорони здоров’я відзначив важкий внесок місцевої Церкви у подолання наслідків надзвичайного стану.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *