На Харківщині виявили склад з російськими сигаретами на суму більш як 1,2 млн гривень

Учора в гаражних приміщеннях у с. Гатище Вовчанського району під час обшуку правоохоронці виявили понад 30 тисяч пачок сигарет російського виробництва.

Нелегальну оборудку з тютюновими виробами викрили співробітники оперативно-розшукового підрозділу Харківського прикордонного загону. За їх інформацією були проведені слідчо-оперативні дії в рамках в рамках кримінального провадження за ч.3 статті 190 «Шахрайство» та ч. 2 статті 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут  або транспортування  з метою збуту підакцизних товарів». Обшуки провела міжвідомча група у складі прикордонників Харківського загону, співробітників СБУ та Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області за силової підтримки мобільного підрозділу «Дозор». Виявлені тютюнові вироби були без марок акцизного збору. На їх упаковках зазначалося, що вони вироблені на Ростовській тютюновій фабриці. 
Напередодні прикордонниками було виявлено факт протиправної діяльності на державному кордоні. Під час проведення спеціальних заходів щодо пошуку осіб причетних до протиправної діяльності, оперативними співробітниками Харківського загону, було встановлено місце накопичення товарів, незаконно переміщених з Росії в Україну поза встановленими пунктами пропуску.
Виявленні сигарети, загальна вартість яких за попередньою оцінкою складає більш як 1,2 млн гривень, доставлені до прикордонного підрозділу до рішення суду щодо накладання арешту на товар. Тривають заходи документування злочинної діяльності та встановлення кола причетних до неї осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *