Ракетний комплекс Р-360 “Нептун” пройшов черговий етап державних випробувань.

З 27 по 30 травня на Одещині проходили державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 “Нептун”. Пуски здійснювалися з полігону Збройних Сил України "Алібей".
Головною особливістю випробовувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» цього разу були залпові пуски двох крилатих ракет по двом різним морським цілям. Випущені ракети супроводжували українські авіатори на винищувачі СУ-27.
Генеральний конатруктор – генеральний директор ДП ДККБ "Луч" Олег Коростильов розповів: "Сецифіка даного етапу випробувань була в тому, постріли було здійснено одразу по двом мішеням одночасно, які перебували на відстані одна від одної за більш ніж 20 км. Дальність до цілей була приблизно 85 км і 110 км."
Ракети проекту «Нептун» є перспективною українською розробкою і в разі запуску серійного виробництва можуть стати вагомою зброєю стримування, адже вони здатні знищувати не тільки корабельні цілі, але і наземні. Крім того дані ракети є сучасним видом озброєння, вони керовані і практично непомітні для ворожих радарів. На даному етапі випущені ракети за 10-15 кілометрів прольоту знизились на висоту 5 метрів над рівнем моря, зводячи вірогідність виявлення ракети до нуля.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *