Сертифікати за програмою БАрС отримала чергова група інструкторів.

В Одесі, у Військовій академії, група інструкторів завершила підготовку за Бойовою армійською системою. Випускники курсу отримали право самостійного викладання програми БАрС у своїх підрозділах.
Бойова армійська система – це комплексна система навчання, до якої входить тактична підготовка, рукопашний бій, тактична медицина, вогнева підготовка, гірська підготовка та інші. ЇЇ мета – сформувати у військовослужбовців спеціальні навички, що дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, вести рукопашний бій, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим та контролювати будь-яку позаштатну чи бойову ситуацію.
Військова академія (м. Одеса) під час навчання курсантів активно використовує систему БАрС, застосовує її заклад і для підготовки інструкторів для військових частин й підрозділів ЗС. Протягом останніх трьох місяців на базі вишу тривало навчання інструкторів з БАрСу 1-ої категорії.
Підготовка інструкторів складалася з 4 етапів, після завершення кожного випускники складали заліки. Один з таких – зі стрільби, як і інші етапи навчання, дався нелегко. І вважався зарахованим, якщо за 45 секунд військовослужбовець здійснював 20 пострілів, використовуючи елементи акробатики, а положення тіла слід було змінювати що два постріли.
Нелегке, проте ефективне й корисне навчання – позаду. Сьогодні вони отримали такі бажані сертифікати інструкторів з системи БАРС, і вже незабаром навчатимуть своїх співслужбовців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *