В ОК “Південь” відкрили пам’ятник загиблим воїнам АТО / ООС.

Хвилиною мовчання присутні вшанували подвиг українських захисників під час церемонії відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО / ООС. Монумент встановили в Одесі на території військового містечка штабу оперативного командування «Південь».
Військовослужбовці зі складу військ оперативного командування «Південь» від початку збройної агресії РФ боронять нашу державу, деякі з них, на жаль, ціною власного життя. На сьогодні – ціною життів 385 полеглих героїв ОК «Південь».
Командвуач військ ОК "Південь" Сухопутних військ Збройних сил України Ігор Палагнюк зазначив: "Цією подією ми не тільки вшановуємо пам'ять загиблих військовослужбовців ОК «Південь», а й всіх тих, хто віддав своє життя на захист Незалежності нашої держави."
До створення й встановлення монументу долучилися військовослужбовці, ветерани ЗС, державні та громадські організації.
Голова ГО «VETERANS HUB ОДЕСА» Олександр ГОлопотелюк: "Наша задача всіх: і цивільних, і діючих військових, і ветеранів, крім того, що піклуватися про живих, нам треба обов’язковим чином вшановувати пам'ять наших героїв, тому що це – пріоритетний напрямок для нашого суспільства. Ми з радістю погодилися на співпрацю і максимально, що залежало від нас, як від ГО допомагали ОК «Південь» це робити."
На урочистій церемонії були присутні численні гості та побратими полеглих героїв.
Начальник пресслужби Військової академії (м. Одеса) Олег Сидоренко: "Серед цих імен чимало бойових товаришів, з ким мені судилося служити у 28 ОМБР, тому для мене особисто відкриття цього монументу це – зворушлива мить. Адже може зруйнуватись каміння, може зруйнуватись система – і політична, і соціальна, і економічна, але ніколи не зруйнується пам'ять.
В пам'ять про українських героїв присутні поклали до пам’ятника вінки й квіти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *