Владика Діонісій Ляхович до вірних в Італії: Ми є з вами! І хочемо, аби ви теж були з нами

Владика Діонісій Ляхович, Апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Італії на початку Декади місійності в УГКЦ звернувся до вірних Італії з закликом «Ми з вами!».

«З Божого провидіння ми зустріли Декаду місійності. Але ми не можемо мати місії з людьми, бо карантин ще триває. Тому ми йдемо в таке своєрідне паломництво по храмах», – розповів у коментарі Департаменту інформації УГКЦ владика Діонісій.

Єпископ відзначив, що гасло «Ми з є вами!» матиме практичний вимір. «Ми щодня вирушатимемо в онлайн-подорож до певної спільноти, до Калабрії, до Сардинії. Кожного дня з іншого храму лунатиме духовна наука на кожен день».

Священник з храму громади записуватимуть відео з путівника Декади місійності і це відео з’являтиметься на сайті екзархату http://www.chiesaucraina.it/index.php/uk/.

Сьогодні у перший день Місійності перше місійне завдання «Божа любов, що дарує радість» читав о. Тарас Звір з парафії Пресвятої Богородиці невичерпних ласк Памеція-Терме.

Духовенство Італії хотіло б якомога більше охопити спільнот по всій Італії в такий спосіб.

Владика Діонісій Ляхович також наголосив, що хотів би, щоби ініціатива духовенства мала відгук серед вірних. «Ми би теж хотіли, щоби і ви дали знати через вашу фізичну присутність чи  соціальні мережі, що ви є з нами», – сказав єпископ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *