ProВійсько: російські снайпери | миротворці на Донбасі

0:46 Миротворча місія на Донбасі. Про можливу миротворчу операцію на Донбасі вперше заговорили ще у 2015 році – тоді Київ попросив ООН допомогти завершити війну на Донбасі, але Росія заявила, що як постійний член Ради безпеки ООН заблокує це рішення. Однак у 2017 Путін вже підтримав ідею введення миротворців на схід України та навіть заявив про готовність винести на розгляд Радбезу ООН відповідну резолюцію. Проте до цих пір «блакитні шоломи» так і не прибули на Донбас. Як показала практика в інших країнах, за російськими миротворцями та обіцяним миром у регіоні ховається дестабілізація та залежність від Росії. Очевидно, такий мир для України буде значно гірший, ніж війна за територіальну цілісність та незалежність.
06:36 Огляд подій в районі проведення ООС. Більше 60 обстрілів, жорстка відповідь ЗСУ.
07:22 Карантин в Збройних Силах. Перший випадок Covid-19 в ООС
08:13 Провокації авіації РФ в Європі. Болгарія, Румунія та Туреччина перехопила російські бомбардувальники
09:05 Удар по паперовій армії. Журналів стане менше, звіти – простішими, розпочато роботу над електронним військовим квитком
09:34 Випробування "Нептуна"
10:11 Снайпери РФ на Донбасі. Активним протистояння снайперів було з самого початку бойових дій на Донбасі. Проте у різні фази війни роль снайперів змінювалась відповідно до того як змінювався і сам характер війни. На жаль, нещодавня активізація ворожих снайперських груп свідчить: припинення війни на сході України найближчим часом – ілюзія, в яку декому так хочеться вірити. Війна зі сходу України нікуди зникати не збирається, а переходить у нову фазу, можливо небезпечнішу, ніж досі.
#proвійсько #снайпери #миротворці_донбасу

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *