Що загрожує екології Страдецької гори і навколишніх територій? | Великий репортаж Живого ТБ

У безпосередній близькості до паломницького центру Страдч, на Львівщині, нещодавно розпочалося прокладання дороги для обслуговування кар’єру. Місцеві священики виступили зі зверненням, в якому називають ці роботи незаконними і попереджають про безпосередню загрозу для Страдецької гори і прочан. А також звертають увагу на шкоду для лісу і озер, які входять до міжнародного резервату «Розточчя».

Як вплине проїзд важковагової техніки на печеру у відпустовому місці Страдч? В чому унікальність ставків і боліт в долині річки Верещиця? Які особливі види дерев вже постраждали від будівництва дороги? Детальніше у великому репортажі Живого Телебачення з місця події.

Учасники програми: о. Михайло Нискогуз – сотрудник парафії Успення Пресвятої Богородиці у відпустовому місці Страдч. Директор Природного заповідника «Розточчя» Ярослав Болт і наукова співробітниця цієї установи Любов Горбань. А також Олег Пундяк – провідний інженер Ботанічного саду риродного заповідника «Розточчя».

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/
ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (Живе ТБ, Телебачення УГКЦ, УГКЦ наживо) – це суспільно-релігійний проект Української Греко-Католицької Церкви, який забезпечує присутність УГКЦ в медійному просторі та надає віруючим можливість чути голос Церкви, приймати участь у богослужіннях навіть в той час, коли вони не мають змоги відвідувати храм особисто. Створено в 2013 році. Мета проекту «Живе ТБ»: висвітлення діяльності УГКЦ, полегшення комунікації між віруючими УГКЦ в усіх куточках України та за її межами, поширення в українському суспільстві християнських цінностей. ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ створює програми, новини, прямі трансляції, документальні фільми.
• ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ УГКЦ – офіційний сайт http://zhyve.tv/

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

▄▀ † ПІДТРИМАТИ Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ →https://kyivsobor.ugcc.org.ua/donate/ ▄▀

#Паризька_Єпархія #УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *