Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Провінція Згромадження Воплоченого Слова створила офіційний сайт

В інформаційному просторі Української Греко-Католицької Церкви з’явилася ще одна інтернет-сторінка – сайт Провінції Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Мета сайту – ознайомлення із діяльністю Згромадження Воплоченого Слова в Україні.

Тут можна знайти актуальну інформацію про Чернечу Родину Воплоченого Слова – сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, Третій Чин та про молодіжну групу «Голоси Слова», про історію заснування Згромадження в Україні та світі, про харизму та духовність Чернечої Родини Воплоченого Слова, про монастирі та парафії, які є під опікую священників ЗВС та про діяльність отців.

На сайті також розміщені посилання на всі інтернет-ресурси ЗВС в Україні, анонси подій, інформація про цікаві благодійні, культурні та духовні проєкти, які проводить Згромадження.

«Запрошуємо всіх відвідати цей сайт та стати його активними читачами. Сподіваємось, що через засоби соціальних мереж ми зможемо бути ближчими до вас, а ви, зі свого боку, – матимете можливість відслідковувати наше служіння та супроводжувати нас своєю молитовною підтримкою» – кажуть творці сайту http://iveukraine.com.ua/

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *