Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

«Сьогодні Ісус молиться за нас, щоб ми отримали вічне життя», – Владика Теодор Мартинюк у третій день Декади місійності

Роздумуємо нині над св. Євангелієм від Йоана. Ісус прийшов на землю і об’явив нам обличчя милосердного Отця. Син Божий показав нам особливий, тісний і нерозривний зв’язок з Отцем: я і Отець є одно. І все Моє є твоє. І все Твоє – моє. У цьому нерозривному зв’язку Сина Божого ми відкриваємо для нас особливу таємницю. Таку думку висловив владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, у своїх роздумах, у третій день Декади місійності в м. Тернополі.

«Святі Євангелисти часто подають молитву Христа до свого Отця. Він часто молився. Молитва Ісуса є розмовою з Отцем і нині», – зауважив архиєрей.

«Про що нині є Його молитва, Його розмова з Богом-Отцем? – запитує владика Теодор.

І відповідає: «за нас, дорогі! Ісус молиться до Отця за нас! Він молиться, щоб через Нього ми отримали вічне життя. Щоб ми пізнали єдиного істинного Бога. Щоб ми були єдиними і захищеними. Ісус молиться про наш захист. Заради імені Твого бережи їх, тих, що ти мені передав».

За його словами ця розмова Христа з Отцем про нас, про наше спасіння є тою великою таємницею, в яку Ісус нас кличе. Бо в Його розмові з Отцем найважливішими стаємо ми. Він молиться за нас.

«Дорогі, це для нашого щоденного життя має такі два важливі значення: у життєвих випробуваннях і терпіннях ми дуже часто почуваємося самотніми, розгубленими. Часто не знаємо що робити. Проте Ісус нині каже, що ми є Божі. Що ми є Його. Що Він про нас пам’ятає, що він є з нами. Більше того, що Він молиться за нас перед Отцем. Тобто той нерозривний зв'язок Ісуса з Отцем відображається на відношення Ісуса до нас. То Він з нами має такий нерозривний зв'язок. То Він нас так любить, що ніколи не покидає. Друге, Ісус бажає, щоб ми було одно точно так, як Він з Отцем є одно», – пояснив він.

«У наших сім’ях, парафіяльних спільнотах і єпархіях молімося, щоб між нами була братня єдність, братній зв'язок і взаємодопомога така, як існує між Ісусом і Отцем. Нехай ці короткі роздуми дадуть нам сили і натхнення, щоб наша віра у Спасителя була щораз більшою і глибшою і щоб ми усвідомлювали Його постійну присутність посеред нас», – побажав єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *