Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Аби потрапити до Росії, українка намагалась підкупити прикордонників

Правопорушницю, яка намагалась потрапити до Росії поза пунктами пропуску, затримали прикордонники Чернігівського загону.

Прикордонний наряд відділу «Гірськ» викрив мандрівницю учора близько опівдня. Вона виявилися 23-річною громадянкою України.

Під час складання на порушницю документів про притягнення її до адміністративної відповідальності, громадянка спробувала підкупити прикордонників та запропонувала хабар у розмірі 3750 російських рублів.  

Від хабаря прикордонники відмовились. Наразі, окрім адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону, до  правоохоронних органів направлено повідомлення щодо кримінальної відповідальності громадянки України  за статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» ККУ. 

Загалом з початку року зафіксовано майже 200 випадків пропонування хабарів, за якими на хабародавців було складено документи кримінального правопорушення за ст. 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *