Ватикан: автомобіль швидкої допомоги для бездомних

Ватикан: автомобіль швидкої допомоги для бездомних
У свято П’ятидесятниці Папа Франциск посвятив карету швидкої допомоги, яку Губернаторство Держави-Міста Ватикану подарувало бідним Риму.

Alessandro De Carolis / Світлана Духович – Ватикан

Бездомна людина помирає на вулиці, бо через незадовільний стан її особистої гігієни швидка допомога відмовляється виконувати своє завдання: рятувати життя. Це не епізод з фільму, а дійсні події, що відбулися 31 січня 1983 року на одному із залізничних вокзалів Риму: літній бездомній жінці Модесті Валенті раптом стало погано внаслідок переохолодження. Перехожі телефонували в різні лікарні, аби викликати швидку, але всі відмовлятися. Коли 4 години після того нарешті приїхала швидка допомога, старенька померла. 

Про цю жінку, якій присвятили пам’ятну дошку на місці її загибелі, згадував Апостольський роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський, оголошуючи, що в Римі почала діяти «Швидка допомога для бідних», яку посвятив Папа Франциск в неділю, 31 травня 2020 р., перед Святою Месою з нагоди П’ятидесятниці. Автомобіль швидкої допомоги, який Губернаторство Держави-Міста Ватикану доручило Апостольській Елемозінерії, призначений для найбідніших мешканців італійської столиці, а, особливо, для бездомних, що живуть на вулицях і часто шукають пристановища біля Ватикану.

Швидка допомога й кардинал Краєвський з медпрацівниками-волонтерами

Ця карета швидкої допомоги з ватиканськими номерами SCV увійде до складу автомобілів невідкладної допомоги у Ватикані та стане цінним засобом Апостольської Елемозінерії в її благодійній діяльності для бідних, для яких вже раніше відкрила «Мобільну клініку», що використовується для опіки найбіднішими та найбільш марґіналізованими на околицях Риму, та медичну амбулаторію «Мати Милосердя» поблизу колонади Берніні на площі Святого Петра у Ватикані, де бездомні та бідні можуть отримати медичну допомогу та яка залишалася відкритою протягом всього періоду карантину.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *