В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Австрія “нейтралізує” будинок, в якому народився Гітлер

Австрійський уряд оприлюднив план реконструкції будівлі, в якій народився Адольф Гітлер, щоб вона не приваблювала неонацистів.

Після десятиріних дискусій про те, що робити з будинком в австрійському містечку Браунау-на-Інні поблизу кордону з Німеччиною, влада 2017 року примусово викупила споруду і вирішила перетворити її на поліційну дільницю.

Уряд вважає, що таким чином будинок буде “нейтралізований” і “ніколи більше не нагадуватиме про націонал соціалізм”.

“Це буде найкраще використання (будівлі). Чому? Бо поліція захищає засадничі права і свободи”, – сказав міністр внутрішніх справ Карл Негаммер на прес-конференції, оприлюднюючи архітектурний план у вівторок 2 червня.

План не передбачає докорінної перебудови, але назовні будівля, якій кілька сотень років, матиме іншу форму вікон і оновлені верхні поверхи та новий дах.

Зараз мало-що вказує на те, що у тому будинку 1889 року народилася людина, яка згодом стала диктатором – лідером Третього рейху, спричинила Другу Світову війну і Голокост.

Сім’я виїхала з Браунау, коли Адольфу Гітлеру було 3 роки.

На тротуарі перед будинком тепер стоїть камінь з написом “Фашизм – ніколи знову. На пам’ять про мільйони загиблих”, але імені Гітлера там нема.

Австрія упродовж тривалого часу наголошувала, що була жертвою нацизму, хоча багато австрійців 1938 року підтримали гітлерівську анексію – “аншлюс” Австрії.

Реконструкція має бути завершена на початку 2023 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *