Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Дельфінотерапія для учасників бойових дій.

В Одесі після карантинних обмежень відновлює свою роботу «Програма психологічної реабілітації ветеранів, інвалідів та воїнів АТО/ООС за допомогою дельфінотерапії». Даний курс організували волонтери цієї Програми на базі Одеського дельфінарію.
Не є таємницею, що більшість військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, переживають посттравматичний стресовий розлад. Тож впоратись з тривогою військовим допомагають дельфіни, які позитивно впливають на нервово емоційний стан людини. Ефект від спілкування з цими чарівними створіннями спостерігається не тільки на клітинному рівні, а й на рівні емоцій і психологічного здоров'я в цілому – стверджують науковці.
Керівник програми Андрій Вагапов розповів, що, як і раніше, для наших воїнів ця программ є абсолютно безкоштовною і надзвичайно корисно, адже сонарний вплив дельфінів на людський мозок дуже позитивний – завдяки йому поліпшується циркуляція крові та лімфи, живлення та ріст нервових клітин.
Ефективність дельфінотерапії Андрій Вагапов перевірив на собі. А проект, який волонтери реалізують спільно з дельфінаріями мережі «Немо», базується на багаторічному досвіді США у реабілітації військових, які брали участь у бойових діях.
Водне середовище знімає навантаження на суглоби і водночас надає оптимальне оточення до тренінгу м'язів у разі захворювань, пов'язаних з руховими розладами. Важливий аспект дельфінотерапії полягає в нормалізації емоційного здоров'я людини, а контакт з дельфіном – це потужний психотерапевтичний і психокорекційний засіб.
Записатися до участі у програмі можна за номером: +380504479999.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *