Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Карітас Івано-Франківська організовує вебінар для журналістів «Інтерв’ю з людиною, яка пережила втрату»

Сьогодні, 4 червня, о 16:00 БФ «Карітас» Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ організовує вебінар для журналістів «Інтерв’ю з людиною, яка пережила втрату. Журналістика та психологія скорботи».

Ведуча – Сусанна Ангелова, психологиня, тренерка ГО Всеукраїнський Центр по роботі з втратою «Родинне коло» (м. Київ).

Психологиня розповість про те, як розмовляти з людиною, яка пережила втрату когось із рідних. Розмовляти так, щоб не нашкодити людині і водночас отримати вдосталь інформації для цікавого матеріалу. Також буде обговорення правильної подачі інформації. Зокрема на вебінарі учасникам будуть представлені такі теми: «Психологія горювання – те, що треба знати, коли розмовляєш з людиною, яка пережила втрату», «Що шкодить? Розглянемо приклади поганої взаємодії» та «Успішне інтерв'ю. Практичні вправи».

Вебінар відбудеться на платформі Zoom. Для того, щоб взяти у ньому участь та отримати посилання на вхід потрібно зареєструватися: https://forms.gle/57unnBENTzhsHgJJ7

Захід організовується в рамках проєкту «Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *