Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Ватиканські музеї: безкоштовний вхід для медпрацівників

Ватиканські музеї: безкоштовний вхід для медпрацівників
Як вияв вдячності за працю, здійснену під час періоду надзвичайного стану, викликаного пандемією, всі медичні працівники державних та приватних медичних закладів Італії зможуть протягом тижня безкоштовно відвідати Ватиканські музеї та Папську віллу в Кастель Ґандольфо.

Світлана Духович – Ватикан

Мистецтво та медицину об’єднує та сама мета: дбати про людину в її цілісності. Саме це переконання та бажання приєднатися до загального почуття вдячності медпрацівникам спонукало Ватиканські музеї та адміністрацію літньої Папської резиденції в Кастель Ґандольфо надати їм можливість протягом тижня безкоштовно відвідати ці надзвичайні місця культурної та релігійної спадщини. Кожен з медпрацівників, що забажає скористуватися цією нагодою, зможе також привести з собою ще одного відвідувача. 

В комюніке Губернаторства Держави-Міста Ватикану зазначається, що для Ватиканських музеїв ця ініціатива буде дійсною від 8 до 13 червня 2020 р., а Папська вілла в Кастель Ґандольфо чекатиме на медпрацівників під час вихідних 6, 7, 13 і 14 червня. 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *