Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Владика Йосиф Мілян: «Те, що створив маестро Скорик буде довго захоплювати народи світу»

«Те, що створив маестро Скорик, свідчить про те, що він був дуже уважний до диригентської палички Великого Маестро – Господа Бога. Тому міг видати зі своєї душі так багато духовної поживи для свого народу», – про це 3 червня 2020 року, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, говорив владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії, під час Парастасу за упокій видатного композитора Мирослава Скорика.

Під час промови Протосинкел Київської архиєпархії також зауважив: «Ми усі, як велика концертна громада. У цьому світі, немовби в концертовій ямі, ми повинні видавати милозвучну музику кроками власного життя. Цією музикою світ повинен захопитися. Але дуже часто ця музика дисонує».

«Чи справді ми всі погані?, – продовжуючи запитав Архиєрей. – Ні!, – відповів він. – Бог, що творить – творить добре! Лише дуже часто ми не видаємо ту потрібну музику та потрібну ноту. Бо не уважні на диригентську паличку Великого Маестро Господа Бога. Не вміємо, або не хочемо, чи неуважно читаємо ті партитури, які написав Господь».

За словами Владики Йосифа Господь очікує милозвучності від кожної скрипки людської душі. «Мабуть, видати музику – замало мати бажання. Потрібна величезна праця і посвята… Ми сьогодні молимося за того, кому Бог доручив своєрідну місію… Він настільки був уважним до мелодій свого народу, що Блаженніший Любомир у присутності секретаря Східної Конгрегації у вічному місті Рим казав, що не може той пізнати України і її душі, хто не чув «Мелодії» Скорика…», – пригадав Архиєрей.

Завершуючи проповідь Владика наголосив: Музика, якщо не вічна, то дуже довготривала… Те, що створив маестро Скорик буде довго захоплювати народи світу, серце та душу українця… Сьогодні взиваємо до Господа, щоб простив йому всі прогріхи вільні і не вільні та оселив душу його де немає болізні ані печалі, а життя безконечне в небі».

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *