Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Бразильські єпископи приєднуються до «Віртуального маршу за життя»

Бразильські єпископи приєднуються до «Віртуального маршу за життя»
Метою «Віртуального маршу за життя», що відбудеться в Бразилії 9 червня, є спонукати представників різних сфер суспільства об’єднатися в боротьбі проти пандемії коронавірусу.

Світлана Духович – Ватикан

«Настав час закликати все бразильське суспільство об’єднатися на захист життя»,  цими словами бразильський рух «Фронт за життя» оголосив про проведення «Віртуального маршу за життя», що відбудеться 9 червня 2020 р., мета якого – «запропонувати ефективні дії та конкретну відповідь на пандемію коронавірусу, яка, згідно з офіційними даними, вже спричинила в країні смерть 25 тисяч людей».

«Фронт за життя», що об’єднує різні церковні та громадські інституції, такі як Єпископська Конференція Бразилії, Орден адвокатів, Асоціація періодичних видань, Академія наук та інші, наголошує на необхідності тісної співпраці між громадянським суспільством та представниками політичної, економічної, наукової та підприємницької сфер для того, аби відповісти на виклики пандемії Covid-19. 

У заяві, опублікованій на веб-порталі Єпископської Конференції Бразилії, місцеві ієрархи зазначають, що до участі у «Віртуальному марші за життя» їх спонукають Христові слова з Євангелії від Івана: «Я прийшов, щоб усі мали життя, щоб достоту його мали» (Ів 10, 10 ). 

«Нам потрібно не допустити, аби кількість загиблих зростала,  зазначають представники “Фронту за життя”.  Ми повинні цінувати бразильських науковців, які зробили важливий внесок у боротьбу з пандемією. Нам потрібно проявляти солідарність, особливо з тими, хто живе в уразливих ситуаціях. І, насамперед, ми повинні захищати демократію, щоб гарантувати гідні умови для всіх бразильців».

В контексті «Віртуального маршу за життя» 9 березня протягом всього дня проводитимуться різні ініціативи онлайн. Окрім того, «Фронт за життя» розробляє документи та заяви, спрямовані на затвердження певних державних стратегій, необхідних в умовах пандемії в країні.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *