Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Патрульний катер «Старобільськ» ВМС України взяв участь в тренуваннях «PASSEX»

В акваторії Чорного моря пройшли спільні міжнародні тренування типу «PASSEX». Українські ВМС представив патрульний катер «Старобільск», а румунські військово-морські сили корвет «Маччеларіу».
Тренування “PASSEX” є чудовою нагодою для вдосконалення майстерності, морської виучки та обміну досвідом між екіпажами кораблями держав-членів НАТО і країн-партнерів. Основна увага приділялась удосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі інтернаціональної групи.
Екіпаж українського катера відпрацював низку спільних навчальних вправ та виконав прохід в строях різного типу. Зокрема, кораблі відпрацювали ускладнене і тактичне маневрування в морі, вправлялись у встановленні та веденні зв’язку відповідно до стандартів НАТО. При підтримці української авіації, яка імітувала напад на кораблі, військові моряки двох держав відпрацювали дії екіпажу під час повітряного нападу і протиповітряної оборони.
Українські військові моряки вже тривалий час використовують різні методи впровадження стандартів НАТО під час підготовки екіпажів кораблів і катерів. Тому, постійна участь сил українського флоту у тренуваннях типу «PASSEX» сприяє швидкому досягненню взаємної сумісності та опануванню стандартів Північно-атлантичного альянсу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *