Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

«Піккардійці» запрошують на перший у Львові автоконцерт на даху.

У четвер, 18 червня, у Львові вперше відбудеться автомобільний концерт. Дасть концерт вокальна формація «Піккардійська Терція». Місце проведення – третій поверх парковки на ТВК «Південний», початок концерту – о 20:00.

Від 13 травня на парковці ТВК «Південний» діє перший в Україні автокінотеатр на даху. Оскільки цей проєкт мав успіх, організатори автомобільного кінотеатру просто неба почали розвивати свою ідею. У такому форматі свої виступи вже проводить гурт «Беz обмежень», а нині на автоконцерт наважилася й «Піккардійська Терція».

На час карантину, який триває уже майже три місяці, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати заплановані на квітень-травень концерти. Така вимушена творча перерва спонукала співаків погодитися на унікальний автоконцерт, щоб нарешті таки зустрітися зі своїми поціновувачами.

«Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці, – розповів менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський. – Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють у часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців».

«Піккардійці» вже розпочали репетиції, підбирають репертуар, враховуючи специфіку майданчика, а також те, що публіка слухатиме пісні, не виходячи з салонів власних автівок. Утім точно відомо, що концерт просто неба на даху не обійдеться без найвідоміших пісень із репертуару колективу: «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Шізгара» тощо.

Квитки на автомобільний концерт «Піккардійської Терції» 18 червня у Львові можна придбати за цим посиланням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *