Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

У Чиказькій єпархії св. Миколая священники провели зустріч он-лайн режимі

З першого по третє червня у Чиказькій єпархії св. Миколая, з благословення владики Венедикта (Алексійчука), відбулася щорічна трьохденна духовна конференція. У зв’язку з карантином, зустріч відбувалися в он-лайн режимі. Своїм досвідом і знаннями ділився владика Богдан (Данило), Єпарх Пармський. Владика розповідав про життя та розвиток парафій на теренах США, у контексті програми «Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом».

Кожен ієрей мав змогу представити власний парафіяльний досвід. На конференції акцентували увагу на тому, як правильно підготуватися до повернення вірних у парафіяльні спільноти після довготривалої відсутності їх у храмі.

Крім того, священники зауважили, що не досить служити Літургії та здійснювати Чини у двох мовах, а потрібно виходити до вірних і перебувати разом з ними, щоб увійти в їхнє життя, стати частиною їхнього буття. Щодо цього, владика Богдан навів приклад однієї парафії, де участь у Літургії беруть 11 національностей, яких єднає любов до Христа і відчуття того, що вони потрібні у цій спільноті.

Багато інших корисних тем та роздумів було обговорено під час духовної конференції, які є важливими у розвитку парафіяльного життя. У кінці останньої науки владика Венедикт висловив слова вдячності владиці Богдану за ділення досвідом, а священникам за активну участь у цій конференції.

Повідомив о. Роман Бобесюк

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *