Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Блаженніший Святослав провів ряд онлайн-зустрічей із духовенством Київської Архиєпархії

3-4 червня 2020 року, Блаженніший Патріарх Святослав та Владика Йосиф Мілян провели ряд онлайн-зустрічей із духовенством Київської Архиєпархії.

Зокрема розмови велися про новітні виклики душпастирського служіння в умовах карантинних та посткарантинних заходів. Учасниками розмов стали понад сто священників та дияконів Київської Архиєпархії.

У своєму зверненні до духовенства Глава УГКЦ наголошував на підтримці комунікації у священничому та парафіяльному середовищі. «Комунікуйте між собою, цікавтеся життям священників із навколишніх парафій та підтримуйте повірену вам паству. Будьте тими, які несуть надію у цей світ», – наголошував Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав пригадав усім священникам про дотримування у храмах усіх норм заходів карантину. «Ми не можемо зупиняти сакраментального життя нашої Церкви, однак, маємо обов’язок шукати нових методів у душпастирському служінні», – наголосив Глава Церкви.

У свою чергу Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії пригадав усім священникам про Декаду місійності. «У ці дні ми особливо молимося за наших жертводавців з цілого світу. Завдяки багатьом людям наша архиєпархія сьогодні активно розвивається та реалізовує безліч соціальних ініціатив. У ці дні також проводимо місійні збірки, пожертви з яких скеровуємо на потреби розвитку місійного служіння», – наголосив Архиєрей.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *