Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Флотські спецпризначенці відпрацювали водолазні спуски.

Основні завдання підрозділу — охорона військово-морських баз, протидія диверсіям, тероризму та піратству. Для виконання цих завдань загін виконує як оперативно-бойові, так і планово-попереджувальні операції.
Відповідно до плану бойової підготовки в Практичній гавані Військово-морської бази «Південь» та на території Старого молу в акваторії порту «Одеса» особовий склад частини відпрацьовує низку поставлених задач: накриття району, пошук вибухонебезпечних предметів та їх знешкодження.
Особовий склад систематично проходить підготовку, залучаються новітні зразки озброєння і водолазної техніки, тому всі поставлені задачі виконуються в повному обсязі – зазначають старші загону.
Робота водолаза – це постійний ризик: обжими, баротравми, охолодження. Великі навантаження в ході виконання завдань вимагають від військових фахівців належної фізичної форми. Один лише заправлений балон акваланга важить більше 15 кг, а почепити на себе треба не тільки його. Звичайно, ця вага не так відчувається під морською поверхнею, проте з кожним метром занурення на організм водолаза діє все більший тиск води.
Протидиверсійна оборона, охорона морських комунікацій і захист підступів до торгових портів, військово-морських баз, важливих об'єктів портової інфраструктури є одним із найважливіших завдань Військово-Морських Сил України, тому такі тренування проводять регулярно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *