Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Папа Франциск провів телефонну розмову з Володимиром Зеленським

Папа Франциск провів телефонну розмову з Володимиром Зеленським
Обговорили наслідки пандемії, ситуацію на Донбасі та спроби мирного врегулювання, а також поглиблення співпраці в гуманітарній сфері.

Як повідомляє Посольство України при Святому Престолі, 5 червня 2020 р. відбулася телефонна розмова між Папою Франциском та Президентом України Володимиром Зеленським. Спілкування пройшло в рамках продовження діалогу, започаткованого під час візиту Глави Української держави до Ватикану, що відбувся 8 лютого 2020 року.

Як зазначається в повідомленні Посольства, сторони обговорили кризову ситуацію, спричинену пандемією COVID-19, насамперед гуманітарні виклики, що постали перед світом. Папа Франциск відзначив, що цінує прагнення України до солідарності. Йшлося також про безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України звернувся до Святого Престолу з проханням про допомогу у звільненні всіх українців, незаконно утримуваних на окупованих територіях та в Росії. Святіший Отець подякував Володимиру Зеленському за його спроби мирного врегулювання та попросив переказати вітання українському народові, до якого почувається близьким серцем.

Співрозмовники також обговорили двосторонню співпрацю в гуманітарній сфері, в питаннях охорони здоров’я й захисту довкілля. Президент підтвердив запрошення Папі Франциску здійснити візит до України.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *