Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

«Тільки з Божою допомогою ми можемо надіятися на успіх нашої праці», – владика Степан Меньок у своїх роздумах під час Декади місійності

Потрібна велика духовна праця, щоб зуміти сприйняти Слово Боже. Тому дуже важливо хто ж несе людям це слово. У цьому переконаний владика Степан Меньок, Екзарх Донецький.

«Сьогодні  в Євангеліє від Івана чуємо, як Ісус молиться в Оливному городі, напередодні своїх страстей. Він молиться до Отця за своїх учнів,  за усіх, хто слухає Слово Боже і стає членом Христової Церкви», – пояснив владика Степан.

Архиєрей зауважив, що якщо застосувати слова Його молитви до теперішнього часу, а особливо до вірних Донецького екзархату, які в більшості живуть на теренах Східної України, то бачимо, що людям дуже важко зрозуміти ці слова. За його словами, люди роками була позбавлені можливості читання Святого Письма. Проте спрага Бога залишилася в них дуже сильною.

«Як казав Ісус Христос: жнива великі, але робітників мало. Маємо обов’язок вимолювати в Бога душпастирів для цієї  місійної ниви. Саме ми є тими, хто сіє зерно. Дуже важливо, щоб зерно впало на добрий ґрунт сердець тих вірних, хто слухає», – сказав він.

«Найбільшим служінням ближньому є спроба перемінити його мислення у русло християнського мислення. Допомогти прийняти розуміння, що є Бог, що ми маємо безсмертну душу. Насамперед це розуміння повинні мати ми. Тоді кожен з нас зможе змінити наших ближніх. Тоді зміниться ціла Україна», – переконаний архиєрей.

«Хай Господь благословить нашу працю. Особливо запрошуємо священників і духовних осіб до місійного служіння ближньому через проголошення Слова Божого на теренах Східної України. Хай Дух Святий провадить нас і сила Вишнього осінить нас», – побажав владика Степан.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *