Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У Львові відбувся Чин архиєрейського найменування нового єпископа УГКЦ для Австралії

6 червня 2020 року у храмі Святого Йосафата у Львові відбувся Чин архиєрейського найменування правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка. Чин найменування звершив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, спільно із владиками Ігорем Возьняком, архиєпископом і митрополитом Львівським, та Петром Лозою, єпископом-помічником Сокальсько-Жовківської єпархії.Зображення 1 / 3

Назад

Вперед

Використовуйте клавіші для перегляду

На початку Чину владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ, зачитав два Декрети Глави УГКЦ: Декрет про проголошення та поставлення отця Миколи Бичка єпископом УГКЦ, а також Декрет про призначення його правлячим єпископом єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні. Опісля новопризначений владика Микола проголосив визнання віри та, поклавши руку на Євангеліє, склав присяги на вірність Вселенському Архиєреєві та Главі й Отцю УГКЦ.

Завершився чин молитвою до Святого Духа за нового єпископа нашої Церкви. Опісля новонаречений владика відслужив Велику вечірню.

Пригадуємо, що Архиєрейська хіротонія нового єпископа УГКЦ відбудеться завтра, 7 червня 2020 року, об 11:00 у Архикатедральному соборі Святого Юра.

Як ми повідомляли, 15 січня 2020 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив новим єпархом єпархії УГКЦ Святих Петра і Павла в Мельбурні преподобного о. Миколу Бичка, ЧНІ, на сьогодні парафіяльного сотрудника на парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США. Водночас було повідомлено про те, що Святіший Отець прийняв зречення з пастирського уряду, подане владикою Петром Стасюком, дотеперішнім єпархом цієї єпархії.

Фото: о. Тарас Жеплінський

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *