Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Неділя з Папою: солідарність з хворими та наслідування Ісусового Серця

Неділя з Папою: солідарність з хворими та наслідування Ісусового Серця
Після проказування молитви «Ангел Господній» Глава Католицької Церкви скерував свою думку до тих країн, де ще триває гостра фаза пандемії Covid-19, а також звернув увагу на набожність до Пресвятого Ісусового Серця.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Вітаю вас, римлян і паломників, окремих вірних, сім’ї та чернечі спільноти. Ваша хоч і незначна присутність на площі є знаком того, що в Італії гостра фаза епідемії вже подолана», – сказав Папа Франциск, вітаючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 7 червня 2020 р., прочан, які зібралися на площі Святого Петра, наголошуючи, водночас, на необхідності дбайливо дотримуватися діючих приписів, виданих для того, щоб допомогти нам запобігти тому, аби вірус знову поширився.

«Однак, на жаль, в інших країнах, думаю про деякі, вірус ще спричиняє багато жертв. Минулої п’ятниці в одній країні вмирала одна людина щохвилини. Це хажливо. Прагну висловити свою близькість цим народам, хворим і їхнім родичам, і всім, хто про них піклується. Наближаймося до них молитвою», – закликав він.

Джерело милосердя і співчуття

Святіший Отець також згадав про те, що місяць червень особливим чином присвячений Христовому Серцю, «набожності, що поєднує великих духовних учителів і простих представників Божого люду». «У дійсності, людське і Божественне Серце Ісуса є джерелом, з якого завжди можемо черпати Божі милосердя, прошення та лагідність», – сказав він, зазначивши, що чинимо це, роздумуючи над уривками з Євангелії, «відчуваючи, що в центрі кожного жесту, кожного слова Ісуса є любов, любов Отця», а також адоруючи Пресвяту Євхаристію, «де ця любов присутня в Таїнстві». «Тоді також і наше серце, крок за кроком, ставатиме терпеливішим, великодушнішим і милосерднішим».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *