Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

«Під час Декади місійності закликаємо наших вірних молитися за своїх душпастирів», – владика Йосиф Мілян у своїх роздумах під час Декади місійності

Господь завжди від того, кому доручає важливі справи цього світу очікує свідоцтва любові. Не сили, потуги чи жертви, а любові і милосердя. На цьому наголосив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, у своїх роздумах під час Декади місійності.

Архиєрей зауважив, що сьогодні у Євангелії чуємо про першу зустріч Христа з Петром після Воскресіння.

«Очевидно, що Петро переживав, бо пам’ятав страшний четвер повний любові і жертви Господа. Він пам’ятав омивання ніг, молитву у Гетсиманському саду, зраду, наругу, розп’яття і смерть. В тих страшних днях звершилося це все, що говорив Христос до своїх учнів, зокрема певні пророцтва і правди були скеровані до апостола Петра.  «Симоне Йонин, чи любиш мене?» – перше запитання, яке чує Петро. Не дорікання у зраді, не слово про те, що все-таки звершилося, що Він говорив. Насамперед Господь питає його про любов», – сказав він .

І додав: «ще до цієї зустрічі Христос устами ангела сказав жінкам-мироносицям: ідіть і скажіть учням і Петрові.  Дуже важливим є це «і Петрові». Дуже важливо було сказати Петрові, щоб він увірував у Воскресіння свого вчителя.

За його словами, Христос дає Петрові велике надзавдання: пасти Його вівці. Це завдання Господь доручає Петрові-рибалці, Петрові-зраднику, Петрові-непевному, але також тому Петрові, який вмів і міг плакати над своєю зрадою і над своїм гріхом. Тому Господь довіряє нам грішникам діло спасення цього світу.

Сьогодні ми розважаємо над цим особливим завданням Петра, каже владика Йосиф, пасти його вівці.

«Правдивий пастир за прикладом Христа має покласти своє життя за овець. Правдивий пастир не дасть пропасти ні одній вівці. Правдивий пастир знає ціну кожної овечки. За прикладом Христа буде шукати її по чагарниках, зарослях і дебрях і буде її нести на своїх раменах до своєї, тобто Божої кошари. Сьогодні роздумуємо над завданням Петра. Водночас задумуємося над тим непростим завданням наших священників, яким Господь доручив стерегти Його овець», – переконаний єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Для цього потрібно дуже багато зусиль і Божої ласки. Тому під час Декади місійності закликаємо наших дорогих вірних молитися за своїх душпастирів. Аби вони могли достойно нести своє пастирське служіння у кошарі духовних овець, аби всіх привести до Господа. Аби всі могли скористати з Христової перемоги і з Христової Пасхи. Аби в цьому світі ми могли перейти від дочасного життя до життя вічного, де немає ні болізні, ані печалі, а життя безконечне», – додав владика Йосиф.

«Тому дякуємо тим, кому Господь доручив стерегти Господні кошари. І ми всі миряни будьмо відповідальними за наших душпастирів і за нашу приналежність до Господа», – попросив він.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *