Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Вітаємо харківського журналіста Романа Черемського із почесною нагородою!

Відомого харківського журналіста, громадського діяча та активіста Романа Черемського нагородили Знаком народної пошани хреста Петра Калнишевського “За гідність у полоні”. Урочисте вручення відбулося 6 червня у Харкові на площі Свободи біля волонтерського намету “Все для перемоги” за дорученням незалежної Нагородної комісії “Народна пошана”.

Роман є не лише автором багатьох творчих проектів, а також активним працівником пресслужби Харківського Екзархату. Журналіст є одним із засновників ХКО Спілки української молоді, активним учасником встановлення і відновлення меморіальних дошок і історичних пам’яток, відомим харківським громадсько-політичним діячам.

Почесну нагороду Роману вручав легендарний розвідник 92ОМБр з позивним “Змій”.

Також з промовою виступив Іван Бойко, який теж був удостоєний отримати цей почесний Знак.

“Роман ніколи і нікому не розповідав про своє ув’язнення у сепаратистів, але, за деякою інформацією з надійних джерел, відомо, що тамошнім вертухаям Роман добряче насолив своєю незламністю…” – говорить журналіст Юрій Ворошилов.

15 серпня 2014 року разом з колегами-журналістами: черкаським правозахисником Валерієм Макеєвим і знімальною групою телеканалу «112 Україна» – кореспонденткою Ганною Іваненко та оператором Назаром Зоценком відправилися зняти репортаж про обмін полоненими, але на блокпосту луганського селища Волнухине їх затримало угруповання «ЛНР», та одразу присудили “на підвал”. Звільнили журналіста 27 грудня – у полоні він пробув 135 днів.

Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Сил спеціальних операцій України, Служби безпеки України, Прикордонної служби України, Управління державної охорони, добровольчих збройних формувань та волонтери, які у ході бойових дій або під час виконання бойового завдання були взяті в полон та не зрадили присязі, виявивши взірець мужності та незламність переконань.

Познайомитися з інтерв’ю Романа після полону ви можете за посиланнями:
https://tsn.ua/interview/tebe-vedut-pid-konvoyem-i-ti-rozumiyesh-scho-tebe-bud-yakoyi-miti-mozhut-rozstrilyati-400347.html

https://detector.media/community/article/102094/2014-12-28-roman-cheremskii-bud-yakii-zhurnalist-yakii-pratsyue-na-ukrainski-zmi-v-lnr-odnoznachno-popade-na-pidval/

Зі списком людей, кому присвоєно нагороду можна ознайомитися за посиланням:
http://www.vto-orden.com.ua/catalog/award/hrest-petra-kalnishevskogo-za-gidnist-u-poloni
Повідомила Юля Чуприна

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *