Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

«Давайте нашою молитвою огорнемо усіх тих, хто просять нас про молитву!» – Глава УГКЦ у черговому випуску відеопроєкту

Перш, ніж будемо говорити з Богом про свої потреби, потрібно молитися за потреби наших ближніх. На цьому наголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у четвертому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе». Темою випуску була молитва предстояння.

Отець і Глава УГКЦ зазначив, що, зростаючи у молитві, важливо вміти дивитися на світ очима любові, а саме очима заповіді любові до Бога і до ближнього. «Як цікаво! Йдеться про дві заповіді любові, але заповіді любові до себе між ними ми не бачимо. Очевидно, що коли ми будемо любити Бога і ближнього, здобудемо все те, чого самі потребуємо», – зауважив Глава УГКЦ.

Альтруїстичний фундамент християнської молитви, на переконання Блаженнішого, має бути засадничим і підставовим. «Те, наскільки глибоко ми відчуваємо серцем біль іншої людини, показує, наскільки глибоко ми є християнами, наскільки глибоко ми носимо Бога в собі, наскільки глибоко ми є храмом Святого Духа», – вважає Глава Церкви.

У молитві за інших потрібно згадати тих, кому зараз найважче, а саме: тих людей, які не мають що їсти; тих, які не мають де спати; тих, які є покинутими, самотніми, забутими. Таким чином виконаємо функцію заступництва, і наша молитва стане подібною до молитви Богородиці та святих і ангелів у небі.

«Нехай Господь Бог допоможе нам усім зростати в молитві заступництва. Давайте нашою молитвою огорнемо усіх тих, які прохають у нас цієї молитви! Давайте ми разом з Господом Богом впустимо до свого серця теж й іншу людину! І в тій молитві за інших – молитві заступництва – станемо кращими, а наша молитва – сильнішою», – закликав на завершення Блаженніший Святослав.

Пригадуємо, що 16 травня 2020 року в УГКЦ стартував новий відеопроєкт «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе». У ньому Глава УГКЦ у доступний спосіб пояснює важливі християнські істини. Перші випуски проєкту присвячені молитві. Переглядати нові випуски проєкту можна щосуботи о 21:00 на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *