Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

«Допомога Церкві в потребі»: три проекти для України в контексті пандемії

«Допомога Церкві в потребі»: три проекти для України в контексті пандемії
Папська фундація допоможе придбати засоби індивідуального захисту для духовенства та підтримає чернечі спільноти Кам’янець-Подільської дієцезії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Три ініціативи на підтримку Церкви в Україні під час надзвичайного стану в охороні здоров’я, спричиненого поширенням коронавірусної інфекції затвердила Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі». Загальна сума фінансування трьох проектів – 165.400 євро.

Як зазначається в комюніке, поширеному організацією, перший проект полягає в наданні засобів індивідуального захисту для запобігання зараженню 2740 греко-католицьким священикам та тисячі богопосвячених осіб. Другий проект – аналогічна підтримки для понад 730 священиків латинського обряду та коло сотні семінаристів. Крім того, окрему допомогу отримають 24 жіночі чернечі спільноти Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні.

«Від початку пандемії всі засоби захисту, починаючи від масок і до рукавичок і дезінфекційних розчинів, подорожчали вдесятеро, а в деяких випадках – більше, – розповів для “Допомоги Церкві в потребі” о. Микола Леськів, настоятель римо-католицької парафії в Червонограді на Львівщині. – Я придбав також маски для вірних, які не можуть собі цього дозволити, але наші ресурси обмежені». Тож адресати згаданих трьох проектів сподіваються, що постачання захисних матеріалів відбуватиметься принаймні до кінця серпня.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *