Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Екзарх Харківський взяв участь в Архиєрейській хіротонії Владики Миколая (Бичка)

7 червня 2020 року, в день празника Зіслання Святого Духа, в Архикатедральному Соборі святого Юра відбулася Патріарша Божественна Літургія з Чином Архиєрейської Хіротонії ієрм. Миколая (Бичка).

Хіротонію звершив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Співсвятителями стали Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, та Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії. В Архиєрейській Літургії взяв участь також Екзарх Харківський Владика Василій. Преосвященний владика Миколай посяде престіл Мельбурнської єпархії УГКЦ.

Звертаючись до нововисвяченого Архиєрея, Глава УГКЦ сказав: “Вас Господь Бог зробив духоносним єпископом і скеровує  до Автралії до Нової Зеландії, Океанії, щоб обновити тою благодаттю, яку Ви сьогодні отримали, там нашу Церкву, нашу громаду, бути світлом надії на майбутнє для наших людей”.

Наприкінці до присутніх звернувся зі словом Владика Миколай, який подякував Богові та тим, хто є поряд з ним за підтримку та молитви.

 

Джерело

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *