Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Глава УГКЦ під час телемарафону «Україна за сім’ю»: Сім’я є першим середовищем, де ми справді стаємо собою

Мати тата і маму – це є фундаментальне право кожної дитини. Кожна дитина має природнє право народитися і вирости у сім’ї.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 7 червня під час телемарафону «Україна за сім’ю».

Уже 4 роки поспіль за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей. Цьогоріч, через карантинні заходи цю ходу не скасували, а трансформували у телемарафон "Україна за сім'ю".

Предстоятель насамперед відзначив, що бути християнином у сучасному світі означає своїми вчинками, своїми ділами, способом свого життя свідчити свою віру. «Тому що наше життя є ісповіддю нашої віри. Не так словами як свідоцтвом нашого особистого життя. Ось тому завжди на початку місяця червня християни України намагаються засвідчити широкому загалу фундаментальні цінності нашої держави, якими ми живемо, які ісповідуємо і втілюємо в наших християнських церковних спільнотах», – сказав Глава Церкви.

За його словами, такими засадами і цінностями в Україні, про які сьогодні розповідаємо телемарафоні, є цінність родини, сім’ї, цінність батьківства і материнства. Цінність сім’ї – один з найбільших і важливих дарів Бога Творця для людини», – наголосив Блаженніший Святослав.

УГКЦ єднається в тому свідченні разом з представниками різних церков та конфесій, у тому числі з братами мусульманами і юдеями. «Вся Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних організацій сьогодні говорить, що саме сім’ю сотворив Господь Бог. Сім’я – це є найважливіша клітина будь-якого суспільства, яка була створена нашим Творцем ще перед тим, як постали інші види суспільного життя», – додав духовний лідер українців.

На його погляд, сьогодні так важливо внести ці цінності, які ми вважаємо важливими, у новий світ, у нову культуру, яка постає на наших очах.

Сім’я – це є Божий рецепт, для сучасної людини, вважає Предстоятель, щоби звільнити її від кайдан самотності. «Можливо в контексті сучасної пандемії, – сказав він, – коли одна людина починає боятися іншої людини і відокремлюється від неї, а відтак відчуває часто самотність і покинутість, сім’я, сімейні цінності є радісним Божим Словом, є дорогою до щастя».

«Сім’я є першим середовищем, де ми справді стаємо собою, учимося бути людьми. Сім’я, родина є мережею різних міжособових стосунків між чоловіком і жінкою, між батьками і дітьми, між внуками і бабусею з дідусем… Це є зародок усіх інших стосунків, які потім дитина знайде, і буде вміти жити в них поза межами своєї сім’ї», – відзначає Глава Церкви .

«Ми хочемо заявити, що ми разом підтримуємо і хочемо опікуватися українською родиною. Хочемо, аби до нас долучилися всі люди доброї волі. Хочемо, аби особливою програмою підтримки української родини сьогодні піклувалася наша влада окремими своїми діями, програми, заходами. Нехай сьогоднішня наша подія буде ще одною доброю нагодою відкрити для себе цінність і святість християнського подружжя і сім’ї як такої», – побажав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *