Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Владика Степан Сус на Трійцю: «Наше покликання – свідчити про Бога своїм життям і вчинками»

Наша спільна місія у цьому світі – бути носіями Святого Духа. Святий Дух оживляє наше життя, наповняє нас Божою ласкою і благодаттю, додає сили і витривалості. Святий Дух виправляє наші немочі, допомагає нам не лише бути Його храмом, а також ділитися Його дарами, які ми відкриваємо у собі, коли довіряємо життя Богу.

На цьому наголосив владика Степан Сус, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа у своїх роздумах під час останнього дня Декади місійності.

За словами владики Степана, бути християнином – це означає довіряти Богові кожен день і щодня виконувати Його волю. Це також означає довіряти себе Святому Духу. Дозволити, щоб Він використовував нас для добра Церкви.

Тому, каже він, ми з вами отримавши печать Святого Духа стали не лише християнами, але стали покликаними свідчити Бога у цьому світі.

Архиєрей наголосив, що апостолами мають бути не лише священники, монахи і монахині. Проте кожен, хто є охрещений в Боже ім’я, хто прийняв Святого Духа є також запрошеним свідчити Бога у цьому світі.

«Слід пам’ятати, що християнами  почали себе називати не самі християни, а ті люди, що спостерігали за їхнім життям зі сторони. Тому ми з вами, хто довірив себе Богу, повинні пам’ятати, що нашим покликанням є бути руками Бога у цьому світі, свідчити власну віру в Бога. Окрім цього коли ми визнали себе християнами ми прийняли готовність наслідувати Ісуса Христа. А наслідувати Його означає творити добрі діла», – сказав владика Степан.

«Маємо своїми вчинками і життям і способом прийняття світу щодня свідчити те, що ми з Вами є віруючими людьми. Ставши християнами ми з вами є запрошені виходити зі зони власного комфорту», – переконаний він.

«Замало свідчити про Бога у своєму середовищі. Нам потрібно йти у світ, де я люди не є християнами. До тих, хто не ходить до Церви, не вірить в Бога, не молиться. Нам треба йти до тих людей, які нас не сприймають і осуджують. Можливо будуть з нас насміхатися. Нам треба йти до тих, хто сьогодні потребує любові і доброти. Ці люди потребують, щоб хтось був поруч з ними», – додав владика Степан.

На його думку, в таких маленьких і чисто людських речах відкривається щось дуже особливе: наше свідчення віри. Це є свідченням того, що ми прийняли Святого Духа. Він нас закликає до дії: ділитися усіма дарами, які ми отримали у житті.

«Тому бути християнином – означає ділитися. Означає свідчити і невтомно проповідувати своїм життя Господа Бога. Сьогодні ми пригадуємо день нашого хрещення, коли Господь через руку священника поставив на нас печать Святого Духа. У цей день бажаю усім нам пам’ятати про наше покликання: свідчити Бога своїм життям і своїми вчинками», – сказав він.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *