Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Створено платформу художніх та документальних фільмів християнського змісту

Створено платформу художніх та документальних фільмів християнського змісту
Онлайн-платформа «VatiVision», створена приватними підприємцями, пропонує відеоматеріали, метою яких є сприяти поширенню християнського послання.

Світлана Духович – Ватикан

«VatiVision»  таку назву має платформа, на якій можна буде переглядати за запитом художні та документальні фільми, а також серіали, що мають християнський зміст. Ідея створення цієї платформи, що почала діяти 8 червня 2020 р., належить двом приватним фірмам: «Officina dellaComunicazione» і «Vetrya», керівники якої зазначають, що мета цього онлайн-ресурсу полягає в тому, аби завдяки новим технологіям сприяти поширенню християнського послання.

Коментуючи створення «VatiVision», Префект Дикастерії в справах комунікації Святого Престолу Паоло Руффіні вказав на важливість того, що цей проект реалізували приватні підприємці, які усвідомили важливість запропонувати якісний контент, пов’язаний з католицькою традицією та культурою. «Ватикан прихильно ставиться до цієї ініціативи, яка не є інституційною»,  підкреслив він, зазначаючи, що сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо потребу знайти місця, де можемо знайти і поділитися добрим і прекрасним. «VatiVision» публікуватиме також матеріали, виготовлені у співпраці з «Vatican Media». 

Платформа «VatiVision» доступна в усьому світі в багатоекранному режимі, або через браузер за посиланням www.vativision.com, або як додаток для смартфонів, планшетів, смарт-телевізорів та телеприставок, доступний у всіх цифрових магазинах. «VatiVision» вже пропонує багатий за змістом каталог, багатий на документальні та художні фільми, присвячені відомим відпустовим місцям, біографіям святих, тощо. 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *