Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У свято П’ятдесятниці вперше відслужили Божественну Літургію на новій місійній станиці поблизу Парижа

У неділю П’ятдесятниці, 7 червня, Паризька єпархія Святого Володимира Великого поповнилася ще однією місією у містечку Сен-Жермен-ен-Ле (Saint-Germain-en-Laye), що поблизу Парижа.

Першу святкову Літургію в каплиці Святого Луї (Chapelle Saint Louis) очолив владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор єпархії, у співслужінні з отцем Романом Остап’юком, настоятелем парафії Всіх святих у Венсені.

Після Літургії владика разом із паном Стефаном Дуніковським закликав присутніх пригадати собі місію апостолів, а також запросити і розповісти про новостворену місію своїм друзям і знайомим, аби вона процвітала.

Отець Роман подякував усім вірянам за спільну молитву та владиці Глібу за його пастирський провід. Також слова подяки лунали в бік о. Тьєрі (ред. Thierry Faure), пароха місцевої римо-католицької парафії, який звернувся до всіх присутніх з привітальним словом і побажав спільноті духовного та чисельного зростання.

Завершилося перше спільне богослужіння на новій місії спільною молитвою до Святого Духа.

Відтепер богослужіння у Saint-Germain-en-Laye відбуватимуться щонеділі о 17:00 у Chapelle Saint Louis за адресою 89, Avenue du Maréchal Foch, 78100 Saint-Germain-en-Laye (RER A).

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *