Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО розпочався в Одесі.

В Одесі розпочався Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. Організатором та засновником вже шостий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою всеукраїнського об’єднання «Українці разом!».
Яскраве одеське сонечко, морський бриз та дружня атмосфера. Саме так розпочався один із найважливіших чемпіонатів з футболу для військовослужбовців, адже всі гравці – учасники бойових дій на Сході. Виборювати перемогу завжди непросто, адже частина команди систематично знаходиться в зоні ООС, тож хлопці ставляться до гри, як до приводу всім зустрітися і відволіктися від важких буднів.
Керівник Федерації футболу учасників АТО в Одеській області Денис Зубрицький розповів: "В 2020 році у нас залучається 88 команд – це близько 3 тисяч військовослужбовців – ветеранів, наших захисників."
Першими розпочали чемпіонат команди Оперативного командування «Південь» та міста Кропивницький. З рахунком 2:3 перемогу отримали гості Одеси. Наступними змагалися команди «Одеса АТО» та «Миколаїв АТО», а також «Фрегат» Військово-морських Сил з футболістами Національної гвардії України у місті Миколаїв.
Капітан футбольної команди "Одеса АТО" Денис Мельник: "Дуже гарна була гра, спасибі хлопцям, що приїхали з Миколаєва. Перший тайм був тяжкий, а другий краще зіграли: два голи забили і виграли 3:2."
Футбольна ліга учасників Антитерористичної операції – єдиний в Україні чемпіонат з футболу, де змагаються 100% учасників бойових дій – захисників України. Для багатьох – це своєрідна реабілітація після виходу з зони Операції об’єднаних сил. Дивлячись, як завзято грають молоді та сильні футболісти, важко уявити, що хтось із них мав тяжкі поранення чи контузію, на їх очах гинули побратими. Тут, на футбольному полі, інше життя, напроти суперник, а не противник і після фінального сигналу, вони потиснуть один одному руки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *