Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Папа: Вести «євхаристійне життя», шукаючи Христа в гостії та в убогих

Папа: Вести «євхаристійне життя», шукаючи Христа в гостії та в убогих
Напередодні урочистості Божого Тіла Святіший Отець заохотив вірних повертатися до участі в Святій Месі після карантину та приступати до Святого Причастя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Напередодні урочистості Найсвятіших Христових Тіла та Крові, заохочую вас з довір’ям дивитися на своє майбутнє в Бозі, несучи полум’я Його любові в світ. Як лиш це стане можливим, повертайтеся до адорації та причастя Господнього Тіла, беручи участь у Святій Месі, коли це приписано», – із таким закликом Папа Франциск звернувся до глядачів наприкінці загальної аудієнції, промовляючи до португаломовних вірних. Він підкреслив, що у Євхаристії приносить плід благодать Пасхи, яка «вчиняє плідним наше життя».

А звертаючись до італійців, Святіший Отець сказав: «Завтра – урочистість Corpus Domini, Христових Тіла та Крові. Цього року не є можливим вшанувати Пресвяту Євхаристію з прилюдними процесіями, але, однак, можемо вести “євхаристійне життя”. Освячена гостія містить особу Христа: ми покликані шукати її перед дарохранительницею у церкві, але також у тих кивотах, якими є найостанніші, страждаючі самотні та вбогі».

У цьому контексті Папа заохотив похилих віком, молодь, хворих і молодят «знаходити в Пресвятій Євхаристії сили, необхідні для того, щоб з християнською стійкістю переживати важкі хвилини».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *