Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Село на Надвірнянщині залишилося без транспортного сполучення.

Село Максимець Надвірнянського району Івано-Франківщини залишилося без автомобільного сполучення. Учора ввечері там стався зсув ґрунту і частково зруйнувався міст через місцевий потічок, що унеможливило проїзд транспорту до населеного пункту. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Фото: suspilne.media

Як зазначили в управлінні, інформацію про те, що в Максимці частково зруйнувався міст через місцевий потічок, вони отримали вчора, 9 червня, о восьмій годині вечора. Виїхавши на місце події, мобільно-оперативна група Надвірнянського райвідділу поліції зʼясувала, що між закінченням дороги й початком мосту через потічок Максимець стався зсув ґрунту. Внаслідок цього утворилось провалля завглибшки метр і завширшки 4 метри.

Транспортного сполучення з селом наразі немає, можливий лише пішохідний перехід.

Рятувальники наголосили, що готові забезпечувати доставку продуктів до людей, а також переправити мешканців у разі необхідності. Про це зазначив сьогодні, 10 червня, під час робочої наради у Надвірнянській райраді щодо ситуації в Максимці начальник Надвірнянського РВ УДСНС Андрій Мочерняк.

Фото: msnad.if.ua

На місці зсуву ґрунту наразі розчищають обвал силами місцевої влади, зокрема Зеленської сільської ради. Окрім того, на місце виїхали представники ДП «Дороги Прикрпаття». Попередньо вони зазначили, що приступатимуть до робіт з відновлення мосту лише після виготовлення дефектного акта й не можуть назвати терміни виконання робіт.

Як додають у Надвірнянській районній раді, проблема аварійності мостів у районі є однією з першочергових. Зокрема, депутати неодноразово порушували питання аварійності мостів в окремих населених пунктах, як-от у селах Красна, Молодків, Битків, Ланчин та інші. Втім поки що аварійні мости залишилися поза увагою. Реальні роботи ведуть у разі прямої загрози обвалу чи власне обвалу моста. На черговій сесії районної ради вирішили вкотре звернутися до керівництва райдержадміністрації та облдержадміністрації щодо необхідності вирішення проблеми аварійності мостів на Надвірнянщині.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *