Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В Івано-Франківському лікувально-діагностичному центрі св. Луки відкрили новий кабінет ендоскопії

9 червня у Лікувально-діагностичному центрі св. Луки Івано-Франківського архиєпархіального управління УГКЦ відкрився кабінет ендоскопії, обладнаний сучасною відеоендоскопічною системою «OPTERA» японської фірми «Olympus» – світового лідера з виробництва ендоскопічного обладнання.

З нагоди відкриття нового кабінету архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин здійснив чин освячення обладнання.

«Сьогодні радію спільно з усіма вами, що в нашому центрі св. Луки можемо й надалі ще краще продовжувати своє служіння ближнім у медичній галузі. Нехай Господь провадить своєю рукою наших лікарів, котрі відданою працею допомагатимуть кожному пацієнту зокрема», – наголосив митрополит Володимир.

Адміністрація медичного закладу, що діє при Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ, розповідає, що таке обладнання стане хорошим інструментом для встановлення правильного діагнозу.

«Ендоскопічні методи дослідження на сьогоднішній день є найбільш достовірними для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. Їх використання дозволяє не тільки виявити осередки запальних змін, передпухлинних процесів на ранній стадії розвитку, але й ефективно лікувати виявлені зміни», – розповіли лікарі ЛДЦСЛ в коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, що Лікувально-діагностичний центр св. Луки – це перший в Україні церковний медичний заклад. Головним завданням якого є високоякісне надання медичних послуг усім верствам населення. Однак постійними пацієнтами тут є священничі родини, богопосвячені особи, семінаристи. Для малозабезпечених у центрі діють значні знижки та проводяться благодійні акції.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *