Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Єпископи Африки та Європи до політиків: в основі партнерства – гідність людини

Єпископи Африки та Європи до політиків: в основі партнерства – гідність людини
У контексті приготування до 6-го саміту ЄС-Африка, Комісія Єпископатів Європейського Союзу та Симпозіум Єпископатів Африки й Мадагаскару опублікували спільний документ, в якому подають рекомендації щодо справедливого та відповідального партнерства, пріоритетом якого є люди.

Світлана Духович – Ватикан

У середу, 10 червня 2020 р., Комісія Єпископатів Європейського Союзу (COMECE) та Симпозіум Єпископатів Африки та Мадагаскару (SECAM) опублікували спільний документ, в якому подають ідеї та рекомендації для учасників 6-го саміту Європейського та Африканського Союзу, запланованого на жовтень цього року. 

Страждання людей в Європі та Африці

Очільники COMECE та SECAM кардинали Жан-Клод Оллеріш та Філіп Уедрауґу, що підписали вступну заяву до цього документу, висловлюють занепокоєння стражданнями багатьох людей, сімей та громад, особливо тих, які терплять внаслідок бідності та голоду, відсутності доступу до основних соціальних послуг, корупції, насильства, тероризму, переслідування релігійних громад, а також визискування природних ресурсів на обох континентах. 

Принцип людської гідності 

У спільному документі, приготованому Секретаріатами Комісії Єпископатів Європейського Союзу та Симпозіуму Єпископатів Африки й Мадагаскару, єпископи заохочують європейських та африканських політиків у приготуванні до саміту орієнтуватись на принципи людської гідності, відповідальності та солідарності, звертаючи особливу увагу на захист бідних, дбання про створіння, а також на досягнення спільного добра.

Сфери партнерства ЄС – Африка

Документ африканських та європейських ієрархів пропонує також ряд конкретних політичних рекомендацій, спрямованих на переформування міжконтинентальних політичних та економічних відносин, на справедливе та відповідальне партнерство, пріоритетом якого є люди. Рекомендації стосуються п’ятьох сфер партнерства між ЄС та Африкою: цілісного людського розвитку; цілісної екології; безпеки та миру; захисту переміщених людей; Церков та релігійних організацій.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *