Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Курсанти – розвідники Військової академії (м.Одеса) на практиці підтверджують здобуті знання.

Розділившись на три відділення, випускники факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення на бойових машинах піхоти вирушили за визначеним маршрутом. Так на полігоні центру забезпечення навчального процесу ВА м. Одеса майбутні офіцери розвідники складали державний іспит.
Завдання, які стояли перед курсантами-розвідниками, вказані у екзаменаційних білетах. Тож випускники, розділившись на групи, приступають до їх виконання. Командує групою один із курсантів – він миттєво реагує на вхідні завдання, оцінює обстановку та віддає команди підлеглим. На наступній зазначеній точці командири змінюються, адже кожен курсант повинен вміти не тільки чітко виконувати поставленні завдання, а й мати командирські здібності – брати на себе відповідальність, керувати діями особового складу, чітко віддавати накази навіть під час виникнення позаштатних ситуацій.
Старший викладач військово академії (м. Одеса) Олександр Розмазнін розповів: "Підготовка офіцерів розвідки з кожним роком покращується, адже факультет розвідки і кафедра розвідки націлені на те, щоб поставити у війська якісно підготовлених офіцерів. Перспективи, які ми даємо своїм випускникам дозволять в подальшому вступити нашим Збройним Силам до структур НАТО і мати дуже якісних офіцерів серед цієї дуже важливої спеціальності."
Від курсантів вимагається вправно керувати розвідувальним дозором під час пересування, зустрічі з місцевим населенням, під час потрапляння у засідку, самостійно організовувати засідку для противника.
На військовому полігоні курсанти випускники показали на практиці здобуті під час навчання у військовому вищі знання та навички. Це водіння бойових машин, ведення вогню зі штатної зброї, в умовах максимально наближених до бойових.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *