Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Трамп продовжив санкції проти Білорусі за порушення прав людини

Президент Дональд Трамп продовжив дію санкцій проти Білорусі, які запровадили 2006-го року, повідомляє офіційний сайт Білого дому.

"Дії та політичні ініціативи певних представників уряду Білорусі та інших осіб, спрямовані на підрив демократичного процесу та інституцій у Білорусі, порушення прав людини у зв’язку з політичними репресіями, та участь у корупції, продовжують становити виняткову загрозу для національної безпеки та закордонної політики США", – йдеться у повідомленні Трампа.

У квітні президент США оголосив про призначення Джулі Фішер на посаду посла до Білорусі – вперше за 12 років. Джулі Фішер раніше обіймала посади у НАТО, а також була дипломатом в Україні, Грузії та Росії. Її кандидатуру має затвердити Конгрес.

США відкликали свого посла в Мінську у 2008 році, коли білоруський президент Олександр Лукашенко наказав скоротити кількість дипломатів США в країні.

Відносини між країнами погіршилися після введення Вашингтоном санкцій за порушення прав людини та політичні репресії під час президентських виборів у Білорусі у 2006 році.

Дивіться також: "Вони ж про це й пошкодують…" За та проти позбавлення поліції фінансування. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *