Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

У Сокальсько-Жовківській єпархії провели онлайн-інтенсив «Аніматор 2.0»

«Аніматор 2.0» – це навчальний потік, який цілком і повністю посвячений підготовці християнських аніматорів самостійно організовувати табори.

Таке навчання було цікаве для тих, хто бере безпосередню участь в організації табору, створенні програми, її реалізації і тощо.  Зініціювали онлайн-інтенсив організатори Школи Християнського Аніматора «ВІХА» – бр. Василь Кінах і Софія Дубовик.

Через припинення навчання у ШХА в зв’язку з карантином, вирішили розпочати глобальний проєкт в онлайн режимі. Спочатку учасники засвоїли теорію, опісля склали тест та виконували практичні завдання і навіть пройшли курс домедичної допомоги. На завершення навчання  учасники протягом трьох годин спілкувалися та ділилися досвідом у програмі Zoom.

Після цього на базі соціальної мережі Instagram була створена молодіжна платформа – @sk.platform (спілкування, зустрічі, проєкти) для молоді Сокальсько-Жовківської єпархії і не тільки.

Усі учасники інтенсиву склали тест та отримали дипломи. За їхніми словами,  онлайн-інтенсив був успішний. Тепер, завдяки отриманим знанням та навичкам, аніматори зможуть організувати таборування  «з нуля».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.sokaleparchy.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *