Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

В Україні рекордна за день кількість захворілих на COVID -19

В Міністерстві охорони здоров’я України заявили про можливість повернення до більш жорстких карантинних заходів на фоні збільшення кількості виявлених нових хворих на COVID-19. За даними, які оприлюднив очільник МОЗ, за минулу добу в Україні виявили 689 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Це майже на третину більше ніж щодня фіксувалося до послаблення карантину. В міністерстві також повідомили про 21 летальний випадок від COVID-19.

"Такого антирекорду в нас ще не було. Навіть у найважчі часи у квітні, коли у нас була достатньо напружена ситуація, ми всі хвилювалися і слідкували за тим, що відбувається, у нас ніколи не було 689 хворих осіб за один день. Вже протягом тижня ми спостерігаємо підвищення кількості випадків захворювання короновірусною хворобою", – поскаржився міністр Максим Степанов.

У міністерстві вбачають одну з причин сплеску кількості захворювань у недотриманні громадянами умов адаптивного карантину і попереджають про ймовірність його перегляду у бік посилення вимог.

"Подивіться на вулиці, подивіться, що відбувається навколо. Всі вийшли з карантину, всі вирішили, що його вже не існує, що такої загрози немає. Але подивіться на цифри, які кожного дня ми фіксуємо. В цій ситуації ми будемо пропонувати проведення певних заходів", – заявив Степанов.

На цьому тлі ситуація із відновленням міжнародного авіасполучення залишається невизначеною. Зокрема, посол України в Австрії Олександр Щерба написав про ймовірність перенесення регурярних авіарейсів до європейських країн.

Напередодні у МОЗ оприлюднили оновлені правила в‘їзду до туристичних країн під час карантину.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *