Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Виявлені нові дані військових 8-ї ОМСБр ЗС Росії, які брали участь у агресії проти України

Вперше 8-ма окрема мотострілецька бригада (гірська) ЗС РФ потрапила в поле зору волонтерів-розвідників міжнародної спільноти InformNapalm ще у 2014 році. Загалом про участь військовиків цього підрозділу в агресії проти України було опубліковано кілька розслідувань, з якими ви можете ознайомитися в нашій інтерактивній базі даних. Одне з цих розслідувань отримало своє продовження зараз, у 2020 році. Вдалося ідентифікувати нові дані військовослужбовців ЗС РФ, які потрапили на спільні фото з раніше виявленими особами. Восени 2016 року OSINT-розвідник InformNapalm Іраклій Комахідзе провів чергове розслідування участі у війні на Донбасі 8-ї ОМСБр(г) ЗС РФ (в/ч 16544, ППД – с. Борзой, Чеченська Республіка, РФ). У статті було представлено групову фотографію, на якій зафіксовані четверо кадрових російських військовослужбовців. Тоді було ідентифіковано трьох з них. Минуло три роки і вдалося встановити дані четвертого фігуранта на цій фотографії.

Встановлені дані

Нургалієв Руслан (рос. – Нургалиев Руслан), 05.08.1993 р. н., народився у м. Тольятті, мешкає в м. Дімітровград, РФ. У 2013-2016 роках служив по контракту в 8-й ОМСБр(г) ЗС РФ. 

У своєму альбомі в соцмережі 17 серпня 2014 р. Нургалієв опублікував ту саму групову фотографію, в коментарях до фото він повідомляє про відправку підрозділу в Україну: “Відправка на Україну… всі на Україну їдемо”.

На наступному фото (скрін) бачимо російських військовиків, готових до відправки на війну проти України. Впадає в око нестатутний вигляд військовослужбовців. На другому плані зліва бачимо МТ-ЛБ ВМ/К. При збільшенні фото на тягачі видно різні написи – у 2014-2015 роках росіяни часто вдавались до таких дешевих спроб замаскувати свою регулярну армію на українському Донбасі. Солдати сфотографувалися на фоні САУ 2С1 “Гвоздика” з написаним від руки номером 432. Цей номер написали зверху замальованого “рідного” бортового номера. Перед нами традиційний для російських окупантів образ “українських бунтівних шахтарів”, які, як стверджує Росія в суді в Гаазі, дістали техніку з шахт Донбасу. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *